Kalite Politikası

1995’den beri ambalaj alanında çalışmalarını yürüten kurumumuz, kalite yönetim sistemleri doğrultusunda kurumsal kültürünü oluşturmuştur. Çünkü kalite; kurumun aynasıdır. Ekerler Ambalaj bütün çalışmalarında kaliteyi ilke edinerek yıllar içerisinde kendini kanıtlamıştır. Bundan sonra da sektörde başarı çıtasını yükselterek marka ismine ve yılların verdiği tecrübeye yakışır faaliyetler içerisinde kalitesini sürekli iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

1. Müşteri Memnuniyeti: Ekerler Ambalaj müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.  Kağıt torba ve flexible ambalaj üretiminde müşteri istek ve beklentilerine cevap vererek ‘sıfır hata’ prensibiyle hareket eder ve ürünlerinizdeki değeri güvenle korur.

2Güvenilirlik:
Ekerler Ambalaj; üretim öncesi ve sonrası faaliyetlerinde güvene dayalı çalışma ortamı hazırlayarak kaliteyle üretip güvenle koruyarak müşterisine ve hedef kitlesine güvenilirliğini ispatlamaktadır.

3. Yenilikçi:
Ekerler Ambalaj, hızla büyümesinin ve yıllardır bir numaralı tercih sebebi olmasının en büyük etkenlerinden birisi kendi alanındaki teknolojik yenilikleri yakından takip etmesi ve sürekli kendisini geliştirmesidir. Yürüttüğü çalışmalarla her zaman teknolojinin imkânlarından faydalanmaya ve en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. 

4. Tecrübeli ve Profesyonel Personel:
Alanında deneyimli ,bilgili yönetim kadrosu ve personeliyle çalışan Ekerler Ambalaj, ekip ruhunu yaptığı işe en iyi şekilde yansıtarak kaliteli üretime imza atmaktadır.

5. İnsan Odaklı Çalışma İlkesi:
Kurumumuz kurulduğu günden itibaren faaliyetlerini etik kurallar çerçevesinde yürütmektedir. Başarının bir ekip işi olduğuna inanır.

6. Makine Parkuru:
Ekerler Ambalaj,sahip olduğu teknolojik makineler ile farkını ve kalitesini ispatlamıştır. Daha kaliteli ve seri üretim yapmak için makine parkurunu yenileyerek teknolojiye verdiği önemi ortaya koymaktadır.

7. Ar-Ge Çalışmaları:
Bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge ekibiyle sektöründeki yenilikleri yakından takip etmektedir. 

logo